aprīlis 25, 2017

1 komentārs


Spēle Village

Galda spēles ir skaistas ar savu oriģinalitāti, kas izpaužas niansēs. Mazi elementi padara vienkāršas standarta mehānikas svaigas un oriģinālas. Iedomājieties standarta strādnieku izvietošanu (worker placement), kurai pievienots laika mehānisms, kas neizbēgami nonāvē tavu viduslaiku ģimeni. Šoreiz apskats par Village.

Lasīt tālāk →
aprīlis 20, 2017

0 komentāri


Ziemas spelgonī

Galda spēles ir lielisks veids kā uz kaut neilgu brīdi ieslīgt citā pasaulē, iemiesoties cita cilvēka tēlā, un tāpat tā ir lieliska iespēja iepazīt savus draugus vēl labāk, redzot, kā viņi rīkojas dažādās situācijās. Dead of Winter spēles laikā varēsi uzzināt, vai uz saviem instinktiem varēsi paļauties gadījumā, kad uz spēles likts ir viss — izdzīvošana vai iznīcība.

Lasīt tālāk →
marts 30, 2017

0 komentāri


Pandemic — spēle ar lielām un mazām uzvarām

Parasti, lai cilvēks sāktu strādāt par ārstu, lidostas dispečeri vai celtnieku, viņam ir jāmācās vairāki gadi, pēc tam labu laiku jāpraktizējas, lai kļūtu par īstenu sava aroda lietpratēju. Galda spēle „Pandemic“ šādu iespēju sniedz dažu minūšu laikā — atver spēles kasti, sakārto spēli atbilstoši noteikumiem, un piedzīvojums var sākties.

Lasīt tālāk →
marts 16, 2017

0 komentāri


Spēles apskats — Robinson Crusoe: Adventures of the Cursed Island

Sadarbības spēles ir lielisks žanrs, kur spēlētāji nekonkurē savā starpā, bet mēģina kopīgiem spēkiem uzveikt spēles mehānismus. Esmu spēlējis daudzas un dažādas sadarbības spēles, bet viens no nopietnākajiem „zvēriem“ šajā žanrā ir spēle Robinson Crusoe: Adventures of the Cursed Island. Ja tev liekas atbaidoši, ka spēles liekās tev galvā varētu iekost čūska, tad šī spēle nav tev.

Lasīt tālāk →
februāris 21, 2017

0 komentāri


februāris 10, 2017

0 komentāri


2017. GADA CATAN & CARCASSONNE LATVIJAS ČEMPIONĀTI

2017. gada Catan un Carcassonne čempionāts notiks 18. un 19. martā modes un izklaides centrā Rīga Plaza. Catan izšķirošās cīņas būs nedēļu vēlāk — 25.03. (vieta vēl tiks precizēta). 

Piedalies, un varbūt tu būsi tieši tas, kurš iegūs balvas no Brain Games!

Lasīt tālāk →
februāris 10, 2017

0 komentāri


februāris 10, 2017

0 komentāri


janvāris 23, 2017

0 komentāri


Turpinām ceļot ar vilcieniņiem — Nīderlande, Apvienotā karaliste un Pensilvānija. 3. daļa.

Turpinājums pirmajai un otrajai daļai — paplašinājumi. Šī sadaļa doši vien būs interesantāka tiem, kas jau ir iepazinušies ar kādu no pamatspēlēm un lūkojas, kas tad vēl ir interesants?

Piezīme — visiem šajā daļā aprakstītajiem paplašinājumiem ir nepieciešama pamatspēle (Eiropa vai ASV), no kuras tiek ņemti vagoni, spēļu kārtis, ejamie kauliņi u.tml.!

                                            

Lasīt tālāk →
janvāris 19, 2017

0 komentāri


Spēle, kas „ievelk“ — Power Grid!

Gandrīz katram galda spēļu spēlētājam ir kāda spēle, kas viņu ir ievilkusi hobijā. Nu tā pa īstam! Lai gan pirmā iepazīšanās ar modernajām galda spēlēm, tāpat kā daudziem citiem letiņiem, man ir Catan, taču nopietni interesēties par dažādām spēlēm un konceptiem es sāku pēc spēles Power Grid iegādes, ko studiju laikā spēlējām neskaitāmas reizes ar visdažādākajiem cilvēkiem. Kas šajā spēlē tik īpašs, par to šajā apskatā.

Lasīt tālāk →